Przegląd prasy: "Lewica"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

"Trzeba anulować, bo przegramy". Prokuratura nie będzie wszczynać postępowania wobec marszałek Witek - Onet
OnetOnet :: dzisiaj o 00:35

Marszałek Elżbieta Witek nie przekroczyła uprawnień funkcjonariusza publicznego i nie poświadczyła nieprawdy w sprawie głośnego głosowania z 2019 r. - tak zdecydowała Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Chodzi o sytuację, gdy Sejm dokonywał wyboru członków Krajowej Rady Sądownictwa. Marszałek Witek przerwała to głosowanie, po tym, jak usłyszała słowa "trzeba anulować, bo przegramy" z ust Joanny Borowiak z PiS.


Gawkowski: Ziobro zajął się dobrymi kwestiami, które trzeba w jakiś sposób uregulować, tylko zajął się w ten sposób, że chce trochę wyłamać zęby niektórym elementom wolności - 300polityka.pl
300polityka.pl300polityka.pl :: wczoraj o 17:19

„Ziobro zajął się dobrymi kwestiami, które trzeba w jakiś sposób uregulować, tylko zajął się w ten sposób, że chce trochę wyłamać zęby niektórym elementom wolności. Nie jest tak, że będę w całości ten projekt krytykował, dlatego że Lewica między innymi też w przyszłym tygodniu będzie składała projekt ustawy dot. ślepego [...]


Ustawa mandatowa. Biedroń chce pilnej debaty - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: wczoraj o 15:37

Składam pismo na ręce Komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych w Parlamencie Europejskim o natychmiastową i pilną debatę ws. naruszeń praw i wolności w Polsce w kontekście m.in. proponowanej ustawy mandatowej - zapowiedział w piątek europoseł Robert Biedroń (Lewica).


Lewica: Branża fitness powinna zostać jak najszybciej odmrożona - PropertyNews.pl
PropertyNews.plPropertyNews.pl :: wczoraj o 14:55

O otwarcie siłowni, klubów fitness, pływalni i hal sportowych zaapelował w piątek do rządu poseł Lewicy Tomasz Trela. "Branża fitness powinna zostać jak najszybciej odmrożona. Dajmy oddech zarówno tym, którzy chcą korzystać z amatorskiego sportu, jak i prowadzącym obiekty" - podkreślił.