Przegląd prasy: "Anna Maria Żukowska"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

Terlecki o „durnej opozycji”. Czarzasty: Przepraszam za marszałka - fakt.pl
fakt.plfakt.pl :: ostatnia środa o 06:00

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki nazwał opozycję „durną”, Nie podobało mu się, że krytykuje ona projekt nowelizacji Kodeksu wykroczeń. Politycy opozycji są zbulwersowani tymi słowami. – Przepraszam za marszałka – powiedział Faktowi wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty z Nowej Lewicy.


"Raport": poronienie to wciąż temat tabu. Cierpienie dotyka tysięcy Polek - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: ostatni wtorek o 22:21

Trauma, z jaką mierzy się wiele kobiet, to jedno z najtrudniejszych przeżyć. Poronienie. Co roku straty nienarodzonego dziecka doświadcza nawet 40 tysięcy Polek. Upływający czas nie sprawia, że łatwiej o tej stracie mówić. Tabu próbują przełamywać osoby publiczne. O swoich przeżyciach reporterce "Raportu" Małgorzacie Nowickiej- Aftowicz opowiedziały Weronika Marczuk i Iwona Węgrowska.


Premier: zrobimy wszystko, by określić ramy funkcjonowania Facebooka, Twittera, Instagrama - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: ostatni wtorek o 17:39

"Zrobimy wszystko, by określić ramy funkcjonowania Facebooka, Twittera, Instagrama i innych podobnych platform. W Polsce regulujemy to odpowiednimi przepisami krajowymi. Zaproponujemy także, aby podobne przepisy zaczęły obowiązywać w całej Unii Europejskiej" - napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. W ostatnich dniach platformy społecznościowe zablokowały m.in. konta prezydenta USA.


Sebastian Pitoń. Góralskie veto. Kim jest? - Wiadomości - Onet
Wiadomości - OnetWiadomości - Onet :: ostatni wtorek o 12:12

"Żadnej pandemii nie ma", a znaczna część zdiagnozowanych zgonów na COVID-19 "to były diagnozy lipne" - powiedział na antenie Radia ZET Sebastian Pitoń, góral z Kościeliska i inicjator akcji "Góralskie veto", zgodnie z którą przedsiębiorcy mają otwierać swoje biznesy mimo rządowych obostrzeń. W sieci po jego słowach zawrzało. Pitoń już wcześniej dał się poznać - choć nie na tak wielką skalę - jako autor kontrowersyjnych słów i pomysłów.


Żukowska krytykuje Leszka Millera. "Premier nie jest lepszy od innych ludzi" - fakt.pl
fakt.plfakt.pl :: 07.01.2021

Po tym jak wyszło na jaw, że VIP-y zaszczepiły się bez kolejki, przed medykami, w ludziach zagotowała się krew. Zawrzało także na lewicy. Leszka Millera skrytykowała jego partyjna koleżanka, rzeczniczka Nowej Lewicy Anna Maria Żukowska. – Tu chodzi o przyzwoitość. Były premier nie jest lepszy od kierowcy czy nauczycielki – grzmi oburzona lewicowa polityk.