Przegląd prasy: "Anna Maria Żukowska"

Lewica NowaLewica PPS Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty P. Ikonowicz A. Zandberg
Linijka

850 mln euro na szpitale powiatowe z Krajowego Planu Odbudowy - Radio PLUS Radom
Radio PLUS RadomRadio PLUS Radom :: ostatni wtorek o 14:24

W wtorek, 11 maja, w Radomiu odbyła się konferencja mazowieckich posłów i działaczy Lewicy, która była poświęcona Europejskiemu Funduszowi Odbudowy. Radomska Lewica poparła wniosek prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego w sprawie budowy kolejnego szpitala w mieście poinformował Waldemar Kaczmarsk...


Anna Maria Żukowska, kontrowersyjna posłanka Lewicy - naTemat.pl
naTemat.plnaTemat.pl :: ostatni wtorek o 12:38

Przez wielu uważana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych posłanek tej kadencji. Wchodzi w spory twitterowe, których nie odpuszcza, dopóki nie dowiedzie swoich racji. Do tego, jako posłanka Lewicy, chodzi do TVP, co dla wielu jest krytyczne samo w sobie. – Naraziłam się na pewno wielu osobom – mówi w rozmowie z naTemat Anna Maria Żukowska.


Aborcja w Czechach nielegalna? Żukowska: PiS w tej sprawie może sobie nagwizdać - Wiadomości - Onet
Wiadomości - OnetWiadomości - Onet :: 04.05.2021

- Wszystkie Polki, które potrzebują mieć aborcję, a nie mogą jej wykonać we własnym kraju, mogą wyjechać wszędzie, gdzie aborcja jest legalna i nic im nie grozi – podkreślała w programie "Onet Rano." Anna Maria Żukowska, pytana o list z polskiej ambasady, który dotarł do czeskiego ministerstwa, a jego treść dotyczy poprawki czeskiego Senatu do ustawy o aborcji.


Sejm zajmie się Funduszem Odbudowy Żukowska w "Onet Rano.": niektórzy zaspali - Wiadomości - Onet
Wiadomości - OnetWiadomości - Onet :: 04.05.2021

- Uważam, że kampania wyborcza PiS raczej będzie oparta na tym, żeby atakować tych, którzy dzisiaj zagłosują przeciwko temu historycznemu planowi pomocy - mówiła w programie "Onet Rano." Anna Maria Żukowska, odnosząc się do krytyki ze strony polityków Koalicji Obywatelskiej dotyczącą porozumienia Lewicy z rządem ws. Krajowego Planu Odbudowy. - Chyba niektórzy zaspali. Plan był konsultowany od stycznia. Poprawki złożyły tylko Polska 2050 i Lewica. Inne formacje po prostu tych poprawek nie złożyły - dodała posłanka Lewicy w rozmowie z Iwoną Kutyną.