Przegląd prasy: "Adrian Zandberg"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

Zandberg: psim obowiązkiem rządu jest zadbanie o tych, którzy tracą źródło dochodu - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: ostatni czwartek o 08:02

- Mój apel do wszystkich tych, którzy zastanawiają się, co robić w poniedziałek: zachowujmy się odpowiedzialnie i rozsądnie, myślmy o zdrowiu innych ludzi - powiedział w "Graffiti" jeden z liderów Lewicy Razem Adrian Zandberg pytany o zapowiadany protest przedsiębiorców. Zaapelował również do rządzących, których - jak powiedział - "psim obowiązkiem" jest pomoc tym, którzy tracą źródło dochodu.


Polityczna ramówka czwartkowego poranka: Sobolewski, Dworczyk, Trzaskowski, Kosiniak-Kamysz, Dulkiewicz, Maląg, Kraska, Radziwiłł i Zandberg - 300polityka.pl
300polityka.pl300polityka.pl :: ostatnia środa o 20:48

7:15 Marlena Maląg - Sygnały dnia PR1 7:28 Artur Soboń - #Jedziemy TVP Info 7:30 Władysław Kosiniak-Kamysz - Rozmowa Piaseckiego TVN24 7:40 Robert Anacki - Poranek TOK FM 7:45 Adrian Zandberg - Polityczne Graffiti Polsat News 8:00 Rafał Trzaskowski - Poranek TOK FM 8:02 Aleksandra Dulkiewicz - Gość Radia Zet [...]


Powrót dzieci do szkół. "To zapinanie pasów po przejechaniu 100 kilometrów"; "Olbrzymie ryzyko" - Wiadomosci Gazeta.pl
Wiadomosci Gazeta.plWiadomosci Gazeta.pl :: ostatni wtorek o 08:45

Uczniowie z klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej 18 stycznia, zaś pozostali nadal będą uczyli się zdalnie - poinformował rząd w poniedziałek. Decyzja ta jest krytykowana przez polityków i komentatorów, którzy uważają, że brak szczepień dla nauczycieli oraz brak testowania uczniów mogą pogorszyć sytuację epidemiczną w Polsce.


Adrian Zandberg: Czy rząd mógłby przestać jęczeć? - Wprost.pl
Wprost.plWprost.pl :: ostatnia niedziela o 20:30

„Czy rząd mógłby przestać jęczeć, że Niemcy kupili sobie dodatkowe szczepionki?” – napisał jeden z liderów Razem Adrian Zandberg na Twitterze. Zaapelował przy tym, by Polska, śladem Niemiec, także udała się na zakupy poza unijną umową.


"Stop. Nieszczepionym wstęp wzbroniony". Jak szczepiono w PRL? - TVN24
TVN24TVN24 :: ostatnia sobota o 13:39

Najpierw dobrowolne, później powszechne i obowiązkowe. Ci, którzy chcieli wymigać się od strzykawek, musieli liczyć się z karami grzywny, a nawet więzienia. W krótkim czasie na rynek trafiły miliony dawek szczepionki. Tylko w pierwszych dniach zaszczepiło się 180 tysięcy osób. Bo chciało. W sumie miliony.