Przegląd prasy: Piotr Ikonowicz

Lewica NowaLewica PPS Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty P. Ikonowicz A. Zandberg
Linijka

Polski Ład. Piotr Ikonowicz i Adam Abramowicz w "Tak jest" TVN24 - TVN24
TVN24TVN24 :: 24.06.2021

Podatkowe zmiany zawarte w Polskim Ładzie dotkną niewielkiej grupy najlepiej uposażonych, dziesięciu procent najbogatszych Polaków - powiedział w programie "Tak jest" w TVN24 Piotr Ikonowicz z Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej. - Niech pan nie mówi, że to dotyczy tylko najbogatszych, bo to dotyczy też rzeszy przedsiębiorców, którzy budują w Polsce dobrobyt - odpowiedział mu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz.


Polityka mieszkaniowa w Polskim Ładzie. Piotr Ikonowicz: to wredny program - Wiadomości - Onet
Wiadomości - OnetWiadomości - Onet :: 20.05.2021

- Premier Morawiecki, to taki człowiek, na którego zawsze mogę liczyć, bo mówi to, co chcę usłyszeć. Wiem również, że Morawiecki w Polskim Ładzie wywianował banki i deweloperów. Program mieszkaniowy jest jeszcze gorszy niż "Rodzina na swoim". To elitarny, wredny program, który zawyży ceny mieszkań. Jest on adresowany do 30 proc. społeczeństwa, które ma zdolność kredytową. To nie jest adresowane do najbardziej potrzebujących - mówił Piotr Ikonowicz w "Onet Opinie".


Piotr Ikonowicz idzie do telewizji: Nie rzucam talerzami jak moja siostra Magda Gessler - Wprost.pl
Wprost.plWprost.pl :: 19.05.2021

Mniejszość ludzi prowadzi knajpy, a większość ma długi. Pole rażenia programu „Wolni od długów” może być nawet większe od programu mojej siostry – mówi „Wprost” Piotr Ikonowicz, były polityk, działacz społeczny i brat Magdy Gessler, który 27 maja zadebiutuje jako ekspert w nowym reality show Polsatu. Nam mówi też, co podoba mu się w Polskim Ładzie i porównuje Maję Staśko do Roberta Lewandowskiego.