Przegląd prasy: Partia Razem

Lewica NowaLewica PPS Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty P. Ikonowicz A. Zandberg
Linijka

Wałbrzych: Partia Razem chce poprawy transportu zbiorowego w regionie - Wałbrzych NaszeMiasto.pl
Wałbrzych NaszeMiasto.plWałbrzych NaszeMiasto.pl :: ostatni wtorek o 12:59

Na jakość transportu zbiorowego narzekali dzisiaj w Wałbrzychu przedstawiciele partii Razem. Na oddanym niedawno do użytku nowym dworcu PKP Wałbrzych Centrum zjawił się między innymi poseł Lewicy Razem Adrian Zandberg. Lokalni przedstawiciele partii tłumaczyli, że Wałbrzych transportem kolejowym jest bardzo dobrze skomunikowany z Wrocławiem, ale połączenia z mniejszymi miejscowościami, takimi jak Kłodzko czy Dzierżoniów są na słabym poziomie. Rzadko kursujące pociągi, do tego zlikwidowany przed laty w mieście PKS – to powoduje, że wiele osób zdanych jest na jazdę własnym samochodem. Przez to kuleje transport zbiorowy i cierpi środowisko, bo aut jest coraz więcej. Zandberg stwierdził, że państwo powinno przeznaczyć na transport sbiorowy większe środki z budżetu centralnego.


Brwinów. Spór o wodę. Interwencja partii Razem | TVN Warszawa - TVN Warszawa
TVN WarszawaTVN Warszawa :: 06.07.2021

Mieszkańcy Żółwina, Owczarni i Tereni - wsi, które stanowią eksklawę gminy Brwinów w Podkowie Leśnej - rachunki płacą na czas, ale i tak mają problemy z wodą. Władze dwóch gmin nie potrafią się dogadać. Interwencję podjęli posłanka Magdalena Biejat z Razem wraz działaczami tej partii.


"Tanie państwo to byle jakie państwo". Konieczny (Lewica) o podatkach w "Graffiti" - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: 30.06.2021

Szczepienia przeciw COVID-19 nie będą odpłatne co najmniej do końca września - zagwarantował minister zdrowia. Specjaliści rozważają jednak sens wprowadzenia obowiązku szczepienia. Z kolei premier ostrzegł Polaków przed wariantem Delta. Eksperci sądzą, że czwarta fala koronawirusa jest realna w sierpniu. Czy czeka nas powtórka z zeszłego roku? W "Graffiti" Maciej Konieczny, poseł Lewicy.