Przegląd prasy: Partia Razem

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

#adrianwave, czyli elektroniczny set partii Razem. "Muzyka do wprowadzania państwa dobrobytu" - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: 13.10.2020

Dziś mija rok odkąd Lewica, do której należy również partia Razem, weszła do Sejmu. Z tej okazji politycy tego ugrupowania postanowili przygotować… prawie godzinny set muzyki elektronicznej, w który wmontowane są wypowiedzi Adriana Zandberga - lidera Razem. Nagranie zatytułowano: "lo fi adrianwave muzyka do relaksu, nauki i wprowadzania w Polsce europejskiego państwa dobrobytu".


Czarzasty: Mam chorobę współistniejącą - Nowa Lewica Razem - rp.pl - rp.pl
rp.plrp.pl :: 06.10.2020

- Muszę mierzyć temperaturę dwa razy dziennie, obserwować czy nie mam objawów, powinienem zrobić test, który mi nakazano zrobić i go zrobiłem - wynik jest ujemny. Mam go powtórzyć jeszcze. Wczoraj rano odwołałem wszystkie swoje spotkania za co wszystkich przeprosiłem - mówi lider SLD, Włodzimierz Czarzasty, o środkach bezpieczeństwa w związku z kontaktem z zakażonym koronawirusem SARS-CoV-2 Piotrem Zgorzelskim.


Mentzen: PiS może liczyć na Lewicę, zwłaszcza Razem - rp.pl
rp.plrp.pl :: 18.09.2020

"Po co dzielić się władzą z (Zbigniewem) Ziobrą i (Jarosławem) Gowinem, jeżeli można skorzystać z pomocy pożytecznych idiotów z Lewicy? Zandberg z błyskiem w oku będzie pomagał PiS rozkułaczać Polaków a młodzieżówka Razem zorganizuje wspólne antykapitalistyczne akcje z Młodymi Komsomolcami Michała Moskala" - pisze na swoim profilu na Facebooku wiceprezes partii KORWiN, polityk Konfederacji Sławomir Mentzen.