Przegląd prasy: "Robert Biedroń"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

Strajk Kobiet.102. rocznica przyznania Polkom praw wyborczych w cieniu orzeczenia TK - Wyborcza.pl Bydgoszcz
Wyborcza.pl BydgoszczWyborcza.pl Bydgoszcz :: ostatni piątek o 20:00

Zbiórka pod Centrum Handlowym Glinki w sobotę, 28 listopada o godzinie 12, w samo południe. Jedziemy w miasto i nie szczędzimy klaksonów! - mówi jedna z bydgoskich aktywistek - Tak, jak nasze prababki 102 lata temu, nie poddamy się, będziemy walczyć o nasze prawa! Żądamy bezpiecznej, dostępnej, legalnej aborcji i pełni praw obywatelskich.


Koalicja Polska już bez Kukiza – EURACTIV.pl - EURACTIV Poland
EURACTIV PolandEURACTIV Poland :: ostatni piątek o 07:42

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował wczoraj, że wobec “zbyt daleko idących różnic” PSL zakończył współpracę z politykami Pawła Kukiza w ramach Koalicji Polskiej. Sam Kukiz przyznał, że spodziewał się takiej decyzji. Posłowie Kukiz`15 zamierzają utworzyć w Sejmie własne koło.


Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie aborcji. Robert Biedroń: „To historyczny moment, na który czekały tysiące Polek” - Wprost.pl
Wprost.plWprost.pl :: ostatni czwartek o 18:09

Parlament Europejski przyjął w czwartek specjalną rezolucję dotyczącą prawa aborcyjnego w Polsce. Zdecydowana większość europosłów (455) zagłosowała za przyjęciem dokumentu krytykującego ograniczenie prawa do aborcji w naszym kraju. Przeciw było 145 polityków, a 71 wstrzymało się od głosowania. Specjalnie dla „Wprost” wyniki komentuje Robert Biedroń, który był inicjatorem powstania rezolucji.


PE przyjął rezolucję ws. aborcji w Polsce. "Historyczny moment, na który czekałyśmy" - Wiadomości Radio Zet
Wiadomości Radio ZetWiadomości Radio Zet :: ostatni czwartek o 16:56

Parlament Europejski przyjął w czwartek rezolucję ws. aborcji w Polsce. W dokumencie potępiono orzeczenie TK z 22 października, oceniając, że zagraża ono "zdrowiu i życiu kobiet". „PE przyjął właśnie rezolucję potępiającą wyrok na kobiety. To historyczny moment, na który czekałyśmy” – komentuje posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus.