Przegląd prasy: "Robert Biedroń"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

Aleksander Hall: Pod spokój społeczny podłożona została bomba - Wirtualna Polska
Wirtualna PolskaWirtualna Polska :: ostatni poniedziałek o 22:07

Współautor kompromisu aborcyjnego radzi, by Jarosław Kaczyński jak najszybciej wycofał się z wyroku w sprawie ograniczenia prawa do aborcji. - Ten krok musi zrobić szybko, bo ten konflikt nie wygaśnie, tylko będzie się wzmagał - mówi Aleksander Hall, historyk i były poseł UD i AWS.


Aborcja i protesty po wyroku TK. Biedroń: też chcę głośno krzyczeć - Wiadomości - Onet
OnetOnet :: ostatni poniedziałek o 09:15

- Nie uważam, że to jest przesada – powiedział w programie "Onet Rano." Robert Biedroń, pytany o wulgarne okrzyki, które padają podczas protestów, które odbywają się po decyzji Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającej prawo aborcyjne w Polsce. - Czuję taki sam gniew, jak osoby, które protestują i też głośno chce krzyczeć PiS wy********ć. Przegięliście, poszliście o krok za daleko – dodał poseł Lewicy w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem.


Onet Rano. - 26.10 [NA ŻYWO] [LIVE VIDEO] - Wiadomości - Onet
Wiadomości - OnetWiadomości - Onet :: ostatni poniedziałek o 07:25

Dziś gośćmi Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano." o 07:55 są: Robert Biedroń, Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, Tomasz Czudowski i Adam Woronowicz. W części "#WIEM" rozmowa Beaty Tadli z Magdaleną Korzekwą-Kaliszuk oraz Katarzyną Kotulą o tym, czy w Polsce jest możliwy nowy kompromis aborcyjny.


„Boję się żyć w Polsce", „Nasza godność, wasza podłość". Tak protestuje Polska - OKO.press
OKO.pressOKO.press :: ostatnia sobota o 19:02

Lokalne siedziby PiS i kurie, kościoły lub katedry – to główne przystanki na drodze „spacerów”, jakie odbywają się w całej Polsce. W piątek 23 października ludzie wkurzeni oświadczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji protestowali w ponad 60 miastach. Protesty trwały w sobotę, następne są zapowiedziane na poniedziałek – wtedy mają się odbyć blokady rond w […]