Przegląd prasy: Nowa Lewica

Lewica NowaLewica PPS Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty P. Ikonowicz A. Zandberg
Linijka

Przychodzi Czarzasty do Dworczyka [WYWIAD RIGAMONTI] - Gazeta Prawna
Gazeta PrawnaGazeta Prawna :: ostatni piątek o 08:00

Jeśliby się okazało, że za jakiś czas ludzie powiązani z Czarzastym trafią do mediów publicznych, to będziemy znali odpowiedź na pytanie, co jeszcze załatwiono przy okazji rozmów z PiS-em o Krajowym Planie Odbudowy - Z Leszkiem Millerem rozmawia Magdalena Rigamonti.


W sobotę posiedzenie krajowego zarządu Nowej Lewicy - GazetaPrawna.pl
GazetaPrawna.plGazetaPrawna.pl :: ostatni piątek o 07:47

W sobotę pod Warszawą odbędzie się posiedzenie krajowego zarządu Nowej Lewicy, dawnego SLD - wynika z informacji PAP. Jak przekazał sekretarz partii Marcin Kulasek, politycy będą rozmawiali o łączeniu się z Wiosną Roberta Biedronia, a także o funduszach unijnych i KPO.


Włodzimierz Czarzasty o porozumieniu z PiS - fakt.pl
fakt.plfakt.pl :: ostatni piątek o 04:44

Do rządu PiS-u moglibyśmy wejść tylko z prokuraturą i sędziami po to, żeby ich posadzić w więzieniach – tak o doniesieniach dotyczących wejścia Lewicy do rządu PiS mówił w Polsat News lider Nowej Lewicy, wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty.


SLD Śrem. Śremscy działacze Nowej Lewicy/SLD oddali hołd zmarłym kolegom i zasłużonym mieszkańcom - Śrem NaszeMiasto.pl
Śrem NaszeMiasto.plŚrem NaszeMiasto.pl :: 01.05.2021

SLD Śrem. Jak co roku w Święto Pracy, śremscy działacze SLD/Nowej Lewicy także i tym razem wybrali się na cmentarz komunalny, aby uczcić zmarłych kolegów, oddali hołd Stanisławowi Chudowie oraz odwiedzili skwer im. Mariana Dominiczaka w parku Powstańców Wielkopolskich. 1 maja dla lokalnych działaczy lewicy tradycyjnie zakończył się pod pomnikiem Marcina Kasprzaka w Czołowie.