Przegląd prasy: Wiosna

Lewica NowaLewica PPS Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty P. Ikonowicz A. Zandberg
Linijka

Włodzimierz Czarzasty na polu minowym? Aleksander Kwaśniewski: Gdyby był aniołem, to nie rządziłby Lewicą - Wprost.pl
Wprost.plWprost.pl :: 26.07.2021

– Ja bym Czarzastego widział tutaj nie w roli buldożera, czy tego, który to wszystko chce zajechać. Raczej takiego człowieka stąpającego po polu minowym, który stara się to wszystko przetrwać – powiedział Aleksander Kwaśniewski, odnosząc się do najnowszej okładki „Wprost”. Były prezydent przeanalizował także przyczyny tarć na lewicy.


Robień Biedroń: na pewno nie jestem "libkiem" - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: 21.06.2021

W sobotę w Warszawie odbyła się Parada Równości, w której wzięli udział m.in politycy Lewicy oraz prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Dzień później Robert Biedroń spotkał się w wyborcami w ramach Pikniku Europejskiego na Polu Mokotowskim. O efektach spotkania oraz o rozwiązaniu się "Wiosny" Marcin Fijołek porozmawia z jej założycielem. Transmisja w Polsacie, Polsat News i na polsatnews.pl


Wybory prezydenckie w Rzeszowie. Robert Biedroń komentuje - TVN24
TVN24TVN24 :: 14.06.2021

Rzeszów dał wyborcom opozycji nadzieję, że da się wygrać z PiS-em. Nie można tej nadziei zgasić - komentował w "Rozmowie Piaseckiego" europoseł Robert Biedroń. W TVN24 mówił o tym, co według niego oznacza wygrana wspólnego kandydata opozycji w rzeszowskich wyborach. Dopytywany, z kim chciałby usiąść do stołu, aby rozmawiać o politycznej współpracy, Biedroń odparł: - Chciałbym usiąść w jak najszerszej konfiguracji.