Przegląd prasy: "Włodzimierz Czarzasty"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

„Twój stok jest lepszy niż mój”. Fala komentarzy po wyjeździe na narty byłej wicepremier Jadwigi Emilewicz - Tomaszów Mazowiecki NaszeMiasto.pl
Tomaszów Mazowiecki NaszeMiasto.plTomaszów Mazowiecki NaszeMiasto.pl :: ostatnia środa o 23:36

"Wasze narty są ważniejsze, niż nasze?" Po tym, jak okazało się, że synowie byłej wicepremier mieli jeździć na nartach na stoku przeznaczonym dla zawodników szkółki narciarskiej bez odpowiedniej licencji, głos zabrali zarówno politycy opozycji, jak i ci należący do PiS-u.


Anna Maria Żukowska odwołana. Nie będzie już rzeczniczką SLD - Wprost.pl
Wprost.plWprost.pl :: ostatnia środa o 17:18

Od pewnego czasu spekulowano, że Anna Maria Żukowska może pożegnać się ze stanowiskiem rzeczniczki SLD. Szalę goryczy miała przelać jej wypowiedź o szczepieniach przeciwko COVID-19, a kierownictwo partii najwyraźniej oceniło, że najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana osoby odpowiedzialnej za komunikację z mediami.


Jadwiga Emilewicz na nartach z synami – czy złamała zakazy? Komentarze polityków - TVN24
TVN24TVN24 :: ostatnia środa o 14:48

Z jednej strony mamy potężne ograniczenia, z drugiej strony osoba, która znajduje się w elicie władzy, mówiąc delikatnie, nie stosuje tych zaleceń w stosunku do swoich dzieci. Z tego punktu widzenia trudno znaleźć słowa usprawiedliwienia dla tego typu działań - powiedział senator PiS Jan Maria Jackowski. Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty (Lewica) ocenił, że "to jest rżnięcia głupa z narodu". - Kiedy polskie dzieci siedzą zamknięte w domach, to dzieci wybrańców narodu partii rządzącej jeżdżą sobie na stokach i mają to wszystko gdzieś - komentował Piotr Zgorzelski (Koalicja Polska-PSL). - Za to wszystko pani Emilewicz powinna odpowiedzieć przynajmniej politycznie - dodał.


Politycy komentują szczepienie Leszka Millera. "Nikt nie powinien być w żaden sposób faworyzowany" - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: 31.12.2020

– Proszę pytać Leszka Millera, jak to możliwe – przekazał Interii rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz, pytany o szczepienie na koronawirusa, któremu poddał się były premier. Koledzy z partii też rozkładają ręce: - Przewodniczący partii nigdy nie mówi źle o członkach swojego ugrupowania - powiedział nam Włodzimierz Czarzasty.


Włodzimierz Czarzasty i Piotr Zgorzelski o kandydatach na Rzecznika Praw Obywatelskich - TVN24
TVN24TVN24 :: 30.12.2020

To wychodzenie z impasu, a nie trwanie w czymś, co okazuje się być niewybieralnym sposobem na Rzecznika Praw Obywatelskich - stwierdził w "Faktach po Faktach" wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski, który wyjaśniał, dlaczego jego ugrupowanie razem z Konfederacją postawiło na Roberta Gwiazdowskiego jako kandydata na RPO. - Pełny szacunek dla tej decyzji, ale trochę mnie ona dziwi - mówił wicemarszałek Sejmu z ramienia Lewicy, Włodzimierz Czarzasty.


"Turniej o uwagę", czyli jak politycy flirtowali z koronasceptykami - Konkret 24
Konkret 24Konkret 24 :: 30.12.2020

Głoszenie tezy o "fałszywej pandemii" z sejmowej mównicy, krytykowanie rządowych obostrzeń, odwoływanie epidemii, nawiązywanie do teorii spiskowych - niektórzy politycy przez ostatnie miesiące puszczali oko do niewierzących w pandemię COVID-19. Sposoby mieli różne, lecz cel ten sam: zwrócić na siebie uwagę wyborców.