Przegląd prasy: "Włodzimierz Czarzasty"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

Gorący dzień w Sejmie. Awantura o aborcję, interweniowała Straż Marszałkowska - RMF 24
RMF 24RMF 24 :: wczoraj o 10:25

Dziś rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie izby niższej parlamentu. Atmosfera była wyjątkowo napięta ze względu na ostatnie protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego dotyczącej aborcji. Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki odnosząc się do błyskawicy, która jest jednym z symboli Strajku Kobiet, porównywał ją do emblematów Hitlerjugend i SS. Parlamentarzyści zaczęli się przepychać. Posłanki ugrupowań opozycyjnych zablokowały mównicę. Każda z nich miała ze sobą czarną tabliczkę z czerwonym napisem "Kobieta decyduje". Straż Marszałkowska musiała podjąć interwencję.


Redakcje zapewniają, że dopuszczają do głosu kobiety w dyskusjach o Strajku Kobiet. "Podstawą są kompetencje, a nie płeć" - wirtualnemedia.pl
wirtualnemedia.plwirtualnemedia.pl :: wczoraj o 07:51

Redakcje zapewniają, że przywiązują wagę do obecności kobiet w mediach - szczególnie w ostatnich dniach, kiedy relacjonują przebieg protestów w sprawie zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji w Polsce. - Kobiety w Polsat News mają swój silny głos, z obydwu stron obecnej barykady sporu - mówi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk z Polsatu. Z kolei Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, której podlega TVP Info tłumaczy nam, że to biura prasowe partii decydują, jaki polityk będzie je reprezentować.


12. miesięcznica posła Morawieckiego – Śląsk z bliska - Polityka.pl
Polityka.plPolityka.pl :: ostatni poniedziałek o 14:47

Bez wielkich szaleństw, ale całkiem godnie obchodzimy 12. miesięcznicę wyboru premiera Mateusza Morawieckiego posłem ziemi śląskiej. Na karczmy piwne i rozliczne huczne zabawy jego chwalące, na eventy pełne fajerwerków przyjdzie stosowny czas po pokonaniu covid-19. Premier ma tę wiktorię jak w banku – wszak już raz go pokonał, minionego lipca, tuż przed wyborami prezydenckimi, ale [...]


Śniadanie w Polsat News - 25.10.2020 - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: ostatnia niedziela o 17:48

Burza po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia prawa aborcyjnego oraz strategia rządu ws. walki z pandemią. Te tematy zdominowały dyskusję w programie. Gośćmi Piotra Witwickiego byli: Marek Suski, Włodzimierz Czarzasty, Sławomir Neumann, Robert Winnicki, Władysław Bartoszewski, Paweł Sałek.