Przegląd prasy: "Włodzimierz Czarzasty"

Lewica NowaLewica Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty A. Zandberg
Linijka

STAN GRY: Gądek: Scenariusz „premier Błaszczak” gotowy, Dudek: Albo powrót Szydło, Karnowski: Niemiecka soft power w mediach, Zaremba: Definitywne rozczarowanie obozem nie nastąpiło, Dorn: Kaczyński nie ulega Ziobrze. Po prostu ma takie samo zdanie - 300polityka.pl
300polityka.pl300polityka.pl :: wczoraj o 11:30

-- POLITYKA I VOGUE Z POMOCĄ OD PFR, WYDAWCA RZECZPOSPOLITEJ OTRZYMAŁ 3,5 MLN. ZŁ - CZYTAMY W RAPORCIE WIRTUALNYCH MEDIÓW: “W ramach pierwszej tarczy finansowej częściowo bezzwrotne kredyty od Polskiego Funduszu Rozwoju uzyskało kilkanaście znanych firm z branży prasowej. Po 3,5 mln zł dostały Gremi Media (wydawca „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”) [...]


Jarosław Kaczyński na golasa? "Mogłoby się to wszystkim przysłużyć" 496. Lista Przebojów TOK FM - tokfm.pl
tokfm.pltokfm.pl :: ostatni piątek o 14:55

Wielkie wrażenie robi występ w Parlamencie Europejskim byłej PiSowskiej premier, Beaty Szydło. Tłumaczy ona europarlamentarzystom z innych krajów nie mrugnąwszy chyba nawet okiem, że nie może być tak, iż większość decyduje tylko dlatego, że jest większością (czyli że, w domyśle, mniejszość też powinna mieć jakieś prawa) - mówi zatem coś dokładnie odwrotnego, niż praktyka, jakiej z lubością oddaje się na co dzień w Polsce większość parlamentarna, której jest wysoką przedstawicielką.


Gdy policja kłamie, jak za dawnych lat [KOMENTARZ] - Wyborcza - Kraków
Wyborcza - KrakówWyborcza - Kraków :: ostatni piątek o 08:25

W czasach, wydawałoby się, bezpowrotnie minionych schemat działania milicji w czasie demonstracji wyglądał następująco: zatrzymany lądował w radiowozie z 'notatką o zatrzymaniu', na której widniały nazwiska dwóch milicjantów, którzy mieli być świadkami wykroczenia.


Koalicja Polska już bez Kukiza – EURACTIV.pl - EURACTIV Poland
EURACTIV PolandEURACTIV Poland :: ostatni piątek o 07:42

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował wczoraj, że wobec “zbyt daleko idących różnic” PSL zakończył współpracę z politykami Pawła Kukiza w ramach Koalicji Polskiej. Sam Kukiz przyznał, że spodziewał się takiej decyzji. Posłowie Kukiz`15 zamierzają utworzyć w Sejmie własne koło.


W nadchodzący weekend do Polski może zawitać zima - PortalSamorzadowy.pl
PortalSamorzadowy.plPortalSamorzadowy.pl :: ostatni piątek o 06:31

W nadchodzący weekend do Polski po raz kolejny może zawitać zima; z bieżących prognoz wynika, że przedzimowa aura utrzyma się w przyszłym tygodniu być może aż do 6 grudnia - przekazało IMGW. Instytut przestrzega przy tym przed dużym ryzykiem oblodzenia dróg i nawierzchni.