Przegląd prasy: "Włodzimierz Czarzasty"

Lewica NowaLewica PPS Razem SLD Wiosna A. M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty P. Ikonowicz A. Zandberg
Linijka

Grzegorz Braun nie wszystko wpisuje do oświadczeń majątkowych - Wiadomości - Onet
Wiadomości - OnetWiadomości - Onet :: dzisiaj o 07:33

Z ustaleń "Rzeczpospolitej" wynika, że Braun nagminnie nie wpisuje części dochodów do swoich oświadczeń majątkowych. Wynika z nich, że poseł nie ma nieruchomości, samochodów, lecz jedynie kilkutysięczne oszczędności i zarabia co roku około 100 tys. zł z tytułu praw autorskich, umów i tantiem, a także z reklam w serwisie YouTube. Nie wykazuje ani sejmowej diety, ani uposażenia.


Adam Niedzielski o hejcie wobec niego: tak, czuję się zagrożony - Wiadomości - Onet
Wiadomości - OnetWiadomości - Onet :: ostatni poniedziałek o 19:59

Adam Niedzielski potwierdził, że cały czas korzysta z ochrony Służby Ochrony Państwa, gdyż czuje się zagrożony. Na antenie Polsat News zaznaczył jednak, że "to, co dzieje się mediach społecznościowych, to jest głos niewielkiej grupy ludzi, który jest głośny". Minister zdrowia odniósł się również do sytuacji w Sejmie z Grzegorzem Braunem.


Donald Tusk: PiS chce zniszczyć Romana Szełemeja, ale nie mają szans - polsatnews.pl
polsatnews.plpolsatnews.pl :: ostatni poniedziałek o 14:36

Roman Szełemej jest lekarzem, samorządowcem, harującym jak wół dla swojego ukochanego Wałbrzycha i swoich pacjentów; jest z Platformy; jest przyzwoitym człowiekiem. Każdy z tych powodów wystarcza, żeby PiS chciał go zniszczyć, więc zaczęli, ale nie mają szans - stwierdził szef PO Donald Tusk.