Lewica PPS Razem Wiosna A. Dziemianowicz-Bąk M. Zawisza A-M. Żukowska R. Biedroń W. Czarzasty K. Gawkowski T. Trela A. Zandberg

Profil: Razem - Posty | Facebook

Nie dajcie się wciągnąć w cyniczna grę Kaczyńskiego. Nie...
wczoraj o 22:13
Razem

Nie dajcie się wciągnąć w cyniczna grę Kaczyńskiego. Nie dajcie się sprowokować. Nie dajcie się wciągnąć w przemoc.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „
Solidarność naszą bronią!
wczoraj o 18:49
Razem zaktualizował(a) swoje zdjęcie profilowe.

Solidarność naszą bronią!


Nidgy nie będziesz szła sama. Będziemy szły razem. Będziemy...
wczoraj o 15:19
Razem

Nidgy nie będziesz szła sama. Będziemy szły razem. Będziemy walczyć o polskie kobiety i przestrzeganie praw człowieka - na ulicy i w Sejmie. Marszałek Terlecki albo się z tym pogodzi i wprowadzi pod obrad ustawę o depenalizacji i legalizacji, albo będzie miał rewolucję!

Możesz być kochającą matką i popierać prawo wyboru....
wczoraj o 11:45
Razem

Możesz być kochającą matką i popierać prawo wyboru. Możesz walczyć o prawa osób niepełnosprawnych i być za prawem wyboru. Możesz przenigdy nie zdecydować się na aborcję i być za prawem wyboru. To wybór. Nie nakaz. Nie zakaz. Twój wybór. #PosłankiLewicy #LegalnaAborcja

Na zdjęciu posłanka Razem, Marcelina Zawisza, fotka: Przemek Krysiak.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie stoją, tekst „BIET BRJA LEGALNA ABORCJA #TOJEST # JEST”

Konferencja posłanek Lewicy #PosłankiLewicy #WyrokNaKobiety
wczoraj o 11:09
Razem

Konferencja posłanek Lewicy #PosłankiLewicy #WyrokNaKobiety

Lewica

Najostrzejsza konferencja prasowa POSŁANEK LEWICY | Strajk Kobiet
Żądamy legalnej aborcji - bez kompromisów!

Lewica okupuje mównicę! To jest wojna! Legalna aborcja!...
wczoraj o 10:28
Razem

Lewica okupuje mównicę! To jest wojna!

Legalna aborcja!
#WyrokNaKobiety #PiekłoKobiet #PosłankiLewicy

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, ekran i w budynku

Lewica: racjonalna polityka oparta na faktach, stanie na straży...
ostatni poniedziałek o 17:08
Razem

Lewica: racjonalna polityka oparta na faktach, stanie na straży praw kobiet, empatia.
Prawica: fanatyzm religijny, bezsensowna polityka, sadyzm.
Takie są fakty.

Obserwuj Kaja Filaczyńska na Facebooku.

Grafika ma formę tabeli. Rubryki po jednej stronie opisują Kaję Godek: Lobbowała na rzecz wprowadzenia okrutnych antyaborcyjnych, antykobiecych przepisów. Przeciw edukacji seksualnej. Za niechcianymi ciążami i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Startowała w wyborach z listy organizacji, której lider twierdzi, że „Lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie”. Na co dzień buduje piekło kobiet. Rubryki po drugiej stronie opisują polityczkę Razem Kaję Filaczyńską: Zainicjowała list otwarty lekarzy występujących w obronie pacjentek przed nieludzkim wyrokiem na kobiety. Za edukacją seksualną opartą na wiedzy naukowej i dostępem do antykoncepcji. Za skutecznym chronieniem dzieci przed pedofilami. Startowała z listy Lewicy. Na co dzień ratuje zdrowie i życie ludzi jako lekarka.

ostatni poniedziałek o 14:04
RazemAdrian Zandberg

"Rozwydrzenie klerykałów w Polsce wywoła też i wywołać musi odpór ze strony ludu".

154 lata temu urodził się Ignacy Daszyński, przywódca Polskiej Partii Socjalistycznej, pierwszy premier niepodległej Polski.


TRZEBA DZIECKO URODZIĆ, TRZEBA DZIECKO SPRZEDAĆ. Pokażcie...
ostatni poniedziałek o 08:50
Razem

TRZEBA DZIECKO URODZIĆ, TRZEBA DZIECKO SPRZEDAĆ. Pokażcie swoim znajomym, którzy twierdzą, że 🤡 mają "dobry program gospodarczy" 🤡🤡🤡


ostatnia niedziela o 23:30
RazemRazem Szwecja

Szwedki chcą żeby aborcja w Szwecji dla Polek była darmowa - jako podziękowanie za to, że 50 lat temu to Szwedki mogły przyjeżdżać robić aborcje w Polsce.
https://www.expressen.se/…/lat-polacker-gora-gratis-abort…/…

På 1960-talet åkte svenska kvinnor till Polen för att göra abort. Nu, decennier senare, är det vår tur att på allvar hjälpa de polska kvinnorna och andra med livmoder att ta tillbaka makten över sina egna kroppar, skriver Cissi Wallin med flera.

expressen.se

DEBATT: Låt polacker göra gratis abort i Sverige

På 1960-talet åkte svenska kvinnor till Polen för att göra abort. Nu, decennier senare, är det vår tur att på allvar hjälpa de polska kvinnorna och andra med livmoder att ta tillbaka makten över sina egna kroppar, skriver Cissi Wallin med flera.På 1960-talet åkte svenska kvinnor till Polen för att göra abort. Nu, decennier senare, är det vår tur att på allvar hjälpa de polska kvinnorna och andra med livmoder att ta tillbaka makten över sina egna kroppar, skriver Cissi Wallin med flera.

Żadna władza nie trwa wiecznie. Ich także. ✊
ostatnia niedziela o 16:26
Razem

Żadna władza nie trwa wiecznie. Ich także.

Na grafice widnieją wizerunki Kaczyńskiego Dudy, Ziobry, Przyłębskiej, Rydzyka, Bosaka i Pawłowicz. Kobieta w sukience rozdziera je, a pod spodem widnieje napis Razem odzyskamy wolność, bezpieczeństwo, wybór, świeckie państwo! Lewica razem.
Naszą grafika sprzed kilku lat. Tylko tyle i aż tyle. Proste....
ostatnia niedziela o 11:59
Razem

Naszą grafika sprzed kilku lat. Tylko tyle i aż tyle. Proste.
#WyrokNaKobiety

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „Możesz być za prawem do aborcji i być szczęśliwą, kochającą matką. Możesz być za prawem do aborcji walczyć o prawa osób z niepełnosprawnościami. Możesz być za prawem do aborcji, choć sama nigdy byś się na nią nie zdecydowała. Prawo do aborcji nie oznacza, że aborcja to jedyna opcja. Oznacza, że masz wybór. To prawo. Nie nakaz. Nie zakaz. Twój wybór. ZGADZASZ SIĘ? UDOSTĘPNIJ! www.partiarazem.pl razem”


ostatnia sobota o 23:43
RazemAdrian Zandberg

Pajace z Konfederacji przestraszyły się tego, co zrobiły. Dwa dni temu dumnie prężyli wątłe piersi, mówiąc, że zakaz aborcji to ich dzieło. Dziś typ, który podp...isał się pod wnioskiem do Trybunału, popiskuje w mediach, że tak naprawdę to on wcale nie jest za.

To także wasze dzieło, błazny. To wasze podpisy są pod wnioskiem. Wnioskiem, który doprowadzi do tysięcy tragedii. Nie wykręcicie się od odpowiedzialności za to barbarzyństwo.

Zobacz więcej

ostatnia sobota o 22:01
RazemObraz może zawierać: 1 osoba, tekst „.PL NEWS POLSAT PolsatNews.pl @PolsatNewsPL Poseł @KONFEDERACJA_ @ArturDziambor: Brak dostępnego opisu zdjęcia.Maciej Gdula

Najpierw poseł Artur Dziambor z Konfederacji podpisał wniosek, który doprowadził do bestialskiego wyroku „Trybunału Konstytucyjnego”. Teraz udaje, że jest przeciw. Krętacz!


"Prędzej czy później poczują jej konsekwencje. Kobiety...
ostatnia sobota o 16:12
Razem

"Prędzej czy później poczują jej konsekwencje. Kobiety są dziś zgnębione i zrozpaczone, ale ten wyrok się nie utrzyma. Jest bardzo wiele osób w środowisku lekarskim, wśród aktywistek, które będą pracować nad tym, żeby kobiety w Polsce miały dostęp do bezpiecznej aborcji" - Kaja Filaczyńska

„Osoby, które argumentują ten wyrok troską o życie i rodzinę, kradną czas kobietom. Decyzja trybunału sprawi, że te z nich, które chciały być matkami, nigdy nimi nie będą. A nas stawia w sytuacji nieetycznej” – mówi Kaja Filaczyńska, inicjatorka listu otwartego do TK, pod który...

polityka.pl

Lekarka: Polska odwróciła się od pacjentek

„Osoby, które argumentują ten wyrok troską o życie i rodzinę, kradną czas kobietom. Decyzja trybunału sprawi, że te z nich, które chciały być matkami, nigdy nimi nie będą. A nas stawia w sytuacji nieetycznej” – mówi Kaja Filaczyńska, inicjatorka listu otwartego do TK, pod który...„Osoby, które argumentują ten wyrok troską o życie i rodzinę, kradną czas kobietom. Decyzja trybunału sprawi, że te z nich, które chciały być matkami, nigdy nimi nie będą. A nas stawia w sytuacji nieetycznej” – mówi Kaja Filaczyńska, inicjatorka listu otwartego do TK, pod który...
NO TO PO PROSTU UMRZE ¯\_(ツ)_/¯
ostatnia sobota o 08:28
Razem

NO TO PO PROSTU UMRZE ¯\_(ツ)_/¯


Mateusz Morawiecki patrz na to, podpaliliście ten kraj.
ostatnia sobota o 00:27
Razem

Mateusz Morawiecki patrz na to, podpaliliście ten kraj.

PiS ma krew na rękach zmuszając Polki do rodzenia...
ostatni piątek o 22:52
Razem

PiS ma krew na rękach zmuszając Polki do rodzenia zdeformowanych płodów i zmuszając do patrzenia, jak one umierają w męczarniach.

- To, że wybuchnie oddolny bunt przeciwko temu barbarzyństwu, było oczywiste - zauważył Adrian Zandberg z partii Razem, komentując czwartkowe orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Cała wina za to spada na was - zwrócił uwagę Łukaszowi Schreiberowi, ministrowi w KPRM.

rp.pl

Zandberg do PiS: Liczyliście, że co się wydarzy? Niczego was nie nauczył 2016?

- To, że wybuchnie oddolny bunt przeciwko temu barbarzyństwu, było oczywiste - zauważył Adrian Zandberg z partii Razem, komentując czwartkowe orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Cała wina za to spada na was - zwrócił uwagę Łukaszowi Schreiberowi, ministrowi w KPRM.- To, że wybuchnie oddolny bunt przeciwko temu barbarzyństwu, było oczywiste - zauważył Adrian Zandberg z partii Razem, komentując czwartkowe orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Cała wina za to spada na was - zwrócił uwagę Łukaszowi Schreiberowi, ministrowi w KPRM.