Listy Lewicy :: Wybory do Sejmu RP 2019 Zobacz też: Program Lewicy

Dane pochodzą ze strony Lewica 2019 🔗, stron PKW (oznaczenie twitter), sztabów lokalnych, Wikipedii oraz informacji prasowych.
Wygenerowano: 30.09.2019. Rekordów w bazie: 910.

Okręg 15 Tarnów   Lista w PKW 🔗

Województwo: małopolskie Obszar: powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski i wielicki; miasto na prawach powiatu: Tarnów
Mieszkańcy: 719037 Mandaty: 9


1. Jacek Jabłoński

Mieszka w: Tarnów   Zawód: przedsiębiorca   Partia: Wiosna    

twitter facebook lewica 🔍   Uzupełnij dane


2. Jerzy Woźniak

Mieszka w: Zakliczyn   Zawód: lekarz medycyny   Partia: SLD    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


3. Ewa Skowrońska

Mieszka w: Bochnia   Zawód: krawcowa   Partia: Razem    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


4. Dorota Kocoń

Mieszka w: Biskupice Radłowskie   Zawód: pielęgniarka   Partia: nie należy    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


5. Stanisław Piwowarski

Mieszka w: Tarnów   Zawód: chemik   Partia: nie należy    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


6. Agnieszka Sienicka

Mieszka w: Koszyce Małe   Zawód: nauczyciel   Partia: nie należy    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


7. Antoni Czapkiewicz

Mieszka w: Jankówka   Zawód: inżynier pożarnictwa   Partia: SLD    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


8. Maria Wilczyńska

Mieszka w: Raciborsko   Zawód: przedsiębiorca   Partia: nie należy    

🔍   Uzupełnij dane


9. Przemysław Dańda

Mieszka w: Chorągwica   Zawód: dźwigowy   Partia: Razem    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


10. Przemysław Węgrzyn

Mieszka w: Tarnów   Zawód: informatyk   Partia: nie należy    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


11. Romana Jewuła

Mieszka w: Tarnów   Zawód: pracownik administracyjny   Partia: nie należy    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


12. Renata Niziołek

Mieszka w: Wieliczka   Zawód: nauczyciel akademicki   Partia: nie należy    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


13. Liliana Konopka

Mieszka w: Wieliczka   Zawód: menedżer   Partia: SLD    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


14. Artur Borowicz

Mieszka w: Koszyce Wielkie   Zawód: przedsiębiorca   Partia: Razem    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


15. Justyna Małek

Mieszka w: Przyborów   Zawód: filolog   Partia: Razem    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


16. Maciej Mrozowski

Mieszka w: Buczyna   Zawód: menedżer   Partia: Wiosna    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


17. Alicja Serwin

Mieszka w: Tarnów   Zawód: plastyk   Partia: Twój Ruch    

lewica 🔍   Uzupełnij dane


18. Andrzej Sztorc

Mieszka w: Wola Rzędzińska   Zawód: politolog   Partia: nie należy    

lewica 🔍   Uzupełnij dane



1. Legnica (dolnośląskie)

powiaty: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki i złotoryjski; miasta na prawach powiatu: Jelenia Góra i Legnica

2. Wałbrzych (dolnośląskie)

powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski i ząbkowicki; miasto na prawach powiatu: Wałbrzych

3. Wrocław (dolnośląskie)

powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski i wrocławski; miasto na prawach powiatu: Wrocław

4. Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

powiaty: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski i żniński; miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz

5. Toruń (kujawsko-pomorskie)

powiaty: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski i włocławski; miasta na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń i Włocławek

6. Lublin (lubelskie)

powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki i świdnicki; miasto na prawach powiatu: Lublin

7. Chełm (lubelskie)

powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski i zamojski; miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm i Zamość

8. Zielona Góra (lubuskie)

województwo lubuskie

9. Łódź (łódzkie)

powiaty: brzeziński i łódzki wschodni; miasto na prawach powiatu: Łódź

10. Piotrków Trybunalski (łódzkie)

powiaty: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki i tomaszowski; miasta na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski i Skierniewice

11. Sieradz (łódzkie)

powiaty: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski i zgierski

12. Chrzanów (małopolskie)

powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki

13. Kraków (małopolskie)

powiaty: krakowski, miechowski i olkuski; miasto na prawach powiatu: Kraków

14. Nowy Sącz (małopolskie)

powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski i tatrzański; miasto na prawach powiatu: Nowy Sącz

15. Tarnów (małopolskie)

powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski i wielicki; miasto na prawach powiatu: Tarnów

16. Płock (mazowieckie)

powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński i żyrardowski; miasto na prawach powiatu: Płock

17. Radom (mazowieckie)

powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki i zwoleński; miasto na prawach powiatu: Radom

18. Siedlce (mazowieckie)

powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski i wyszkowski; miasta na prawach powiatu: Ostrołęka i Siedlce

19. Warszawa (mazowieckie)

miasto na prawach powiatu: Warszawa

20. Warszawa (mazowieckie)

powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński

21. Opole (opolskie)

województwo opolskie

22. Krosno (podkarpackie)

powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski i sanocki; miasta na prawach powiatu: Krosno i Przemyśl

23. Rzeszów (podkarpackie)

powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski i tarnobrzeski; miasta na prawach powiatu: Rzeszów i Tarnobrzeg

24. Białystok (podlaskie)

województwo podlaskie

25. Gdańsk (pomorskie)

powiaty: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski i tczewski; miasta na prawach powiatu: Gdańsk i Sopot

26. Gdynia (pomorskie)

powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski i wejherowski; miasta na prawach powiatu: Gdynia i Słupsk

27. Bielsko-Biała (śląskie)

powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński i żywiecki; miasto na prawach powiatu: Bielsko-Biała

28. Częstochowa (śląskie)

powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski; miasto na prawach powiatu: Częstochowa

29. Gliwice (śląskie)

powiaty: gliwicki i tarnogórski; miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice i Zabrze

30. Rybnik (śląskie)

powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki i wodzisławski; miasta na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik i Żory

31. Katowice (śląskie)

powiat bieruńsko-lędziński; miasta na prawach powiatu: Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Tychy

32. Sosnowiec (śląskie)

powiaty: będziński i zawierciański; miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno i Sosnowiec

33. Kielce (świętokrzyskie)

województwo świętokrzyskie

34. Elbląg (warmińsko-mazurskie)

powiaty: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski i ostródzki; miasto na prawach powiatu: Elbląg

35. Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński i węgorzewski; miasta na prawach powiatu: Ełk i Olsztyn

36. Kalisz (wielkopolskie)

powiaty: gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski i rawicki; miasta na prawach powiatu: Kalisz i Leszno

37. Konin (wielkopolskie)

powiaty: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki i wrzesiński; miasto na prawach powiatu: Konin

38. Piła (wielkopolskie)

powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński i złotowski

39. Poznań (wielkopolskie)

powiat poznański; miasto na prawach powiatu: Poznań

40. Koszalin (zachodniopomorskie)

powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński i wałecki; miasto na prawach powiatu: Koszalin

41. Szczecin (zachodniopomorskie)

powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki i stargardzki; miasta na prawach powiatu: Szczecin i Świnoujście