Kanał: Lewica

Marszałek Czarzasty dla WOŚP
YouTube.com :: wczoraj o 17:39

Dzień dobry! Zapraszam serdecznie na aukcję Włodka Czarzastego dla WOŚP! Jesteś entuzjastą sztuki, a może polityki? W obu przypadkach zapraszam do aukcji! Mam ogromną przyjemność wystawić na aukcję rysunek autorstwa Andrzej Rysuje, który od niego otrzymałem. Rysunek jest własnoręcznie podpisany zarówno przez Andrzeja, jak i przeze mnie. Rysunek powstał po wydarzeniach podczas Strajku Kobiet, kiedy to wspierając protesty i kontrolując prawidłowość działań policji, sam dowiedziałem się, że poturbowałem policjanta! O mojej nadzwyczajnej sile i mocach dowiedziała się już cała Polska i zaczęły krążyć legendy, jak to, niczym Chuck Norris, jednym spojrzeniem powalam szwadron policji, a skinieniem głowy likwiduje obiekty. Na kanwie tych wydarzeń powstały setki memów i grafik, w tym właśnie ten Andrzeja. Obrazek bardzo mi się spodobał i dzięki uprzejmości jego autora stałem się jego szczęśliwym posiadaczem, a teraz może trafić w Twoje ręce i poprawiać Ci codziennie humor! Zwycięzcę bądź zwyciężczyni licytacji zapraszam do Gabinetu Wicemarszałka w Sejmie na pyszną kawę i pogawędkę na temat bieżącej polityki albo zupełnie z nią nie związaną! Serdecznie zapraszam do licytacji i do zobaczenia na kawie w Sejmie! Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/rysunek-i-kawa-w-sejmie-od-wlodka-czarzastego-10120869481 Włodek Czarzasty, Poseł na Sejm RP


Polityka Trumpa doprowadziła do drżenia fundamentów demokracji w USA.
YouTube.com :: 08.01.2021

Polityka Trumpa doprowadziła do drżenia fundamentów demokracji w USA. Stany Zjednoczone nie są już tym stabilnym partnerem o którym myśleliśmy wcześniej. Dlatego mamy oczekiwania wobec prezydentury Bidena, która będzie dbała o rozwiązanie globalnych problemów.


Rząd nie robi nic, żeby obywateli i obywatelki zachęcać do szczepień!
YouTube.com :: 06.01.2021

Rząd nie robi nic, żeby obywateli i obywatelki zachęcać do szczepień! Zamiast rozszerzać program szczepień, zwiększać grupę osób, która ma być zaszczepiona w zerowym lub "1" etapie, niektórzy seniorzy będą jednak z tego pierwszego etapu przynajmniej na początku wykluczeni!