Kanał: Młodzi Razem

#2LataMR
YouTube.com :: 27.05.2021

Działamy już od dwóch lat! Dziękujemy za wspólną pracę i zapraszamy wszystkich chętnych do działania z nami!


Dziewczyny Razem - Magda Biejat
YouTube.com :: 18.04.2021

Dzisiejszą rozmowę z posłanką na Sejm RP Magdą Biejat poprowadzi nasza członkini Emma Schläppi. Dziewczyny będą m. in. rozmawiać o aktywizmie kobiet oraz kontrowersjach związanych z parytetami. Ponadto będziecie mogły i mogli zadawać pytania na czacie! 💜


Młodzi Razem do Sejmu Dzieci i Młodzieży!
YouTube.com :: 03.04.2021

Sejm Dzieci i Młodzieży w tym roku bardzo pozytywnie nas wszystkich zaskoczył. Im więcej kremówek w temacie tym lepiej więc nie czekając ani chwili zdecydowaliśmy się, wziąć udział w tegorocznej edycji. Z tematyką oczywiście nie dyskutujemy. Skoro idea została nam z góry narzucona, zgodnie z naszą młodzieżową naturą pójdziemy z nurtem! W piątek o 19:00 na naszym kanale na YouTubie uczestnicy naszej szykującej się delegacji dokonają odpowiedniego researchu oraz wykonają to co uznają za najlepsze oddanie idei obrad. Nie może zabraknąć waszych sugestii, więc już teraz zostawcie subskrypcję na kanale Młodych Razem!


Dziewczyny Razem - Marta Lupa
YouTube.com :: 28.03.2021

Zapraszamy na kolejny feministyczny live z serii Dziewczyny Razem. W tę sobotę o 18:00 naszą gościnią będzie Marta Lupa z Centrum Praw Kobiet.


Dziewczyny Razem - Kasia Babis
YouTube.com :: 01.04.2021

Zapraszamy na kolejny feministyczny live z serii Dziewczyny Razem. W tę sobotę o 18:00 naszą gościnią będzie Kasia Babis.


Dziewczyny Razem - Jaśmina Różańska
YouTube.com :: 13.03.2021

Cześć, zapraszamy na rozmowę z Jaśminą Różańską- aktywistką partii Razem, działaczką polityczną i prowadzącą profil na Instagramie. Ostatnie 15 minut przeznaczymy na Wasze pytania.


Dziewczyny Razem - Paulina Nowak
YouTube.com :: 02.04.2021

Zapraszamy na rozmowę z Pauliną Nowak. Paulina jest polityczką Razem, liderką wielkopolskiej listy Lewicy do parlamentu oraz aktywną członkinią wielu kooperatyw. Dlatego porozmawiamy o kooperatywach, kobiecym zaangażowaniu oraz organizacji przy Strajkach Kobiet. Ostatnie 15 minut poświęcimy na pytania od Was!


Dziewczyny Razem - Maja Staśko
YouTube.com :: 13.03.2021

Zapraszamy na rozmowę z Mają Staśko: aktywistką, feministką i krytyczką literacką. Ostatnie 15 minut przeznaczymy na wasze pytania.


RAZEM SILNE | Strajk Kobiet
YouTube.com :: 22.05.2021

Utwór "A ja co?" zespołu "Mikromusic" został wykorzystany na podstawie Art. 29. [Prawo cytatu] Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości. Lista Utworów: 00:00 "A ja co?" Mikromusic https://soundcloud.com/mikromusic/a-ja-co