Kanał: Młodzi Razem

Dziewczyny Razem - Jaśmina Różańska
YouTube.com :: 16.12.2020

Cześć, zapraszamy na rozmowę z Jaśminą Różańską- aktywistką partii Razem, działaczką polityczną i prowadzącą profil na Instagramie. Ostatnie 15 minut przeznaczymy na Wasze pytania.


Dziewczyny Razem - Paulina Nowak
YouTube.com :: 24.11.2020

Zapraszamy na rozmowę z Pauliną Nowak. Paulina jest polityczką Razem, liderką wielkopolskiej listy Lewicy do parlamentu oraz aktywną członkinią wielu kooperatyw. Dlatego porozmawiamy o kooperatywach, kobiecym zaangażowaniu oraz organizacji przy Strajkach Kobiet. Ostatnie 15 minut poświęcimy na pytania od Was!


Dziewczyny Razem - Maja Staśko
YouTube.com :: 17.11.2020

Zapraszamy na rozmowę z Mają Staśko: aktywistką, feministką i krytyczką literacką. Ostatnie 15 minut przeznaczymy na wasze pytania.


RAZEM SILNE | Strajk Kobiet
YouTube.com :: 08.11.2020

Utwór "A ja co?" zespołu "Mikromusic" został wykorzystany na podstawie Art. 29. [Prawo cytatu] Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości. Lista Utworów: 00:00 "A ja co?" Mikromusic https://soundcloud.com/mikromusic/a-ja-co


Dziewczyny Razem - Marcelina Zawisza
YouTube.com :: 08.11.2020

„Dziewczyny Razem” to nowa seria wywiadów z lewicowymi działaczkami i aktywistkami. 👉W tę sobotę o 18.00 na naszym kanale na YouTube, porozmawiamy z Marceliną Zawiszą, posłanką i członkinią Razem. Live poprowadzi Barbara Tarnówka-Bałabuch, a ostatni kwadrans przeznaczymy na pytania od Was, widzów i widzek.


5 dni do wyroku
YouTube.com :: 28.12.2020

http://partiarazem.pl/wyrok-na-kobiety/ http://www.wyroknakobiety.pl/


Dlaczego patriarchat krzywdzi nas po równo
YouTube.com :: 19.11.2020

Natalia Bulikowska z okręgu Zachodniopomorskiego Młodych Razem mówi o krzywdzie, jaką naszemu społeczeństwu wyrządza patriarchat. Dołącz do nas: https://docs.google.com/forms/d/1LsoiSKWTd6X7ZdhQcy1DtGTaWt_nP_Drk-I2bA6Coa8/ FB: https://www.facebook.com/mlodzilewicyrazem Twitter: https://twitter.com/mlodzi_razem Instagram: https://www.instagram.com/mlodzirazem/ Tiktok: @mlodzirazem